Reference

VIRTUÁLNÍ OPERÁTOŘI V RÁMCI MOBILNÍ SÍTĚ Q-CZ

Quadruple a.s. provozuje virtuální mobilní síť Q – CZ zřízenou na fyzické mobilní síti Vodafone, kterou společně s rozsáhlou podporou na vlastní platformě pronajímá svým partnerům, virtuálním operátorům.

quadruple-simkarta
FAYN Telecommunications s.r.o

FAYN Telecommunications s.r.o.

Naším posláním je poskytovat kvalitní a spolehlivé telekomunikační služby za nejnižší možné ceny, při zachování vysokého komfortu. Ať už jste soukromá osoba, živnostník, velká firma či call centrum, můžete se spolehnout, že u nás dostanete tu nejlepší péči. Naše síť je zde pro Vás a Vaše blízké.

http://www.fayn.cz

KlokanMobil, s.r.o.

KlokanMobil, s.r.o.

Nezáleží na tom, jestli jste student, důchodce nebo soukromý podnikatel. Připravili jsme pro Vás nabídku jednoho tarifu a jedné předplacené karty. Cena volání se pak sama přizpůsobí podle počtu využitých jednotek. Čím více voláte, tím méně platíte. Přesto, že máme velmi nízké ceny za volání, poskytujeme našim klientům nadstandardní a profesionální péči na zákaznických linkách.

http://www.klokanmobil.cz

KT mobil

KT mobil

KT mobil je virtuální mobilní operátor společnosti KABELOVÁ TELEVIZE CZ s.r.o., která působí na trhu elektronických komunikací již více než 20 let. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní služby za příznivou cenu. Díky rozmanité nabídce tarifů i doplňkových balíčků si snadno zvolíte nejvýhodnější tarif právě pro Vás.

http://www.vypecenasim.cz

Skyfone mobile

Skyfone mobile

Jako virtuální operátor nabízíme levné mobilní volání do všech sítí a mobilní internet. Vždy se snažíme najít v nabízených službách kompromis mezi obchodem a stále ještě zajímavou cenou pro naše zákazníky. V rámci našich tarifů vnitrostátní a odchozí mezinárodní hovory účtujeme férově a to po první provolané minutě po vteřinách.

http://www.skyfone.cz

Český bezdrát Mobile s.r.o.

Český bezdrát Mobile s.r.o.

Český bezdrát Mobile s.r.o. byl založen za účelem poskytování profesionálních mobilních veřejně dostupných telefonních služeb v ČR pod vlastní obchodní značkou EriMobile®. Český bezdrát Mobile s.r.o. je 100 % vlastníkem dceřiné společnosti Český bezdrát s.r.o., která provozuje již od února roku 2002 telekomunikační síť Eri® poskytující vlastní služby internetového připojení a telefonních Služeb EriVoIP.

http://www.erimobile.cz | Tisková zpráva Erimobile

Euro Operator

EURO OPERATOR

Společnost EURO OPERATOR vznikla na základě více než 12 ti letých zkušeností s poskytováním jak mobilních, tak i fixních telekomunikačních služeb. EURO OPERATOR přinesl na trh tarif, který se přizpůsobí vašim potřebám, neboť je flexibilní. Čím více voláte, tím méně platíte.

http://www.eurooperator.cz

Zluta simka

TVNET s.r.o.

Žlutá simka nabízí služby nového virtuálního operátora Q-CZ.

http://www.zlutasimka.cz

Corasta s.r.o.

Corasta s.r.o.

  • Poskytujeme výhodné mobilní služby.
  • Jsme seriózní česká společnost. Neukrýváme se v žádných daňových rájích.
  • Nabízíme též dodávku energií – elektřiny a zemního plynu. Našim energetickým zákazníkům poskytujeme slevy na mobilní služby.
  • Spokojený zákazník je naším cílem.

http://www.corasta.cz

Aquamobil

AQUA, a.s.

AQUAmobil je virtuální mobilní operátor, který využívá služeb virtuální sítě Q-CZ.

http://www.moravanet.cz

abiotel

abioTel communication s.r.o.

NEJLEVNĚJŠÍ VOLÁNÍ Mobilní operátor ABIOTEL již 8 let nabízí svým spokojeným klientům nejlevnější volání a internet. Tarif pro seniory za skvělou cenu, kterou si ještě můžete snížit. Cena za minutu je maximálně 1,- Kč.

http://www.abiotel.cz